Samodzielna/y Księgowa/y

6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Suwałki
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 6 000,00 zł
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca księgowa Suwałki, fakturowanie Suwałki, praca rachunkowość Suwałki

  • ewidencja dokumentów
    finansowo-księgowych, zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości i
    obowiązującymi przepisami prawa podatkowego
  • aktywny udział w pracach zamknięcia okresów księgowych, w tym uzgadnianie kont syntetycznych i analitycznych
  • przygotowanie analiz finansowych i zestawień
  • współudział w przygotowaniu deklaracji oraz sprawozdań finansowych
  • monitorowanie zmian prawa podatkowego i bilansowego
Wymagania

min. pięć lat pracy na samodzielnym stanowisku
znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz przepisów podatkowych
umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
mile widziana znajomość programu Comarch
Oferujemy

umowę o pracę na pełny etat
rozwój zawodowy
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ważne do: 2020.06.30, wyświetleń: 107

nr ogłoszenia: 2377